Eko-Soft Maciej Korpik 
NIP: 618-199-29-06 

e-mail: [email protected]

Nr konta: 45 1940 1076 3073 2494 0000 0000

ul. J. Słowackiego 38A/15,
60-825 Poznań 
tel. 61 307 18 95
faks 61 666 00 27

 

 

 

© 2019 Eko-Soft. Wszelkie prawa zastrzeżone

8

 

 

7

 

6

 

 

5

 

4

 

3

 

2

 

1

 

Zaufali nam

Eko-Soft 

Opłaty środowiskowe

Eko-Soft

Ewidencja odpadów

Programy

Masz pytania?  Zadzwoń!
         + 48 (61) 307 18 95

Masz pytania dotyczące programu? 

 

Zostaw swój numer!

 

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Eko-soft jest producentem programu do ewidencji odpadów oraz naliczania opłat środowiskowych, zintegrowanego z systemem BDO. Eko-Soft daje możliwość prowadzenia pełnej ewidencji bez konieczności każdorazowego logowania się do systemu BDO. Program jest dużym ułatwieniem dla firm, które są zobowiązane do prowadzenia ewidencji odpadów oraz naliczania opłat za korzystanie ze środowiska. Integracja programu Eko-soft z BDO pozwala na prowadzenie ewidencji odpadów tylko w programie z jednoczesnym zapisem danych do systemu BDO.  Integracja programu Eko-Soft z systemem BDO przebiega etapami. 


Eko-soft pozwala na edycję wprowadzonych danych przed wysłaniem ich do systemu BDO. Dodatkowo umożliwia kontrolę ewidencji z przepisami oraz limitami zawartymi w decyzjach.  Rozbudowane schematy przetwarzania dają możliwość zautomatyzowania ewidencji dla instalacji na wielu kartach ewidencji odpadów równocześnie. Szczegółowe statystyki przetwarzanych odpadów i instalacji umożliwiają kontrolę ewidencji względem własnej decyzji w zakresie przetwarzania odpadów. Program umożliwia wysyłanie wielu wpisów z ewidencji oraz przesłanie ich do systemu BDO jednym kliknięciem. 


Eko-soft posiada elastyczną formę – w programie można indywidualnie wybrać moduły dotyczące Państwa działalności. Szczegóły dotyczące modułów znajdują się w zakładce Programy.


Eko-soft jest zgodny z obowiązującymi przepisami z zakresu ochrony środowiska. Dbamy, aby dostępne w programie formularze oraz dostępne stawki były zawsze aktualne. Naszym klientom oferujemy również wsparcie merytoryczne z zakresu ewidencji i sprawozdawczości. Świadczymy pomoc merytoryczną przez cały okres trwania aktualizacji. 

Eko - Soft 

Strona główna